• brak-logo

    Strona:Małgorzata Małek

    Dane strony

    Miejscowość: Świdnica Ulica i numer: ul. Strzelińska 6 Województwo: Dolnośląskie Tel: 532 578 241 WWW: psychologswidnica-malek.pl

    Jeżeli szukasz profesjonalnych usług terapeuty, który prowadzi zajęcia z zakresu terapii małżeńskiej na terenie Świdnicy oraz okolic to psychoterapeutka Małgorzata Małek, która słynie z efektywnie przeprowadzonych terapii pozwalających znacznie zmniejszyć nasilenie depresji, lękó...

Stron dodanych: 578, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

  • Województwo: Małopolskie
  • WWW: impla.com.pl

Zastanawiają się Państwo, gdzie znaleźć gabinet stomatologiczny, który oferuje swoim pacjentom więcej niż pozostałe? Jesteśmy pewni, że spełnimy wszystkie Państwa wymagania. Lista naszych zalet jest bowiem naprawdę długa.

Przede wszystkim oferujemy bardzo szeroki zakres usług: implantologię, stomatologię zachowawczą wraz z endodoncją, stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną i protetykę stomatologiczną. Nasz gabinet to jednak nie tylko stomatologia, ale wiele innych udogodnień. Tym sposobem nasi pacjenci mogą liczyć na bezpłatny dostęp do Internetu, telewizję i klimatyzację.

Jednocześnie gwarantujemy Państwo bezstresową atmosferę i bezbolesne leczenie, co jest szczególnie ważne w przypadków najmłodszych pacjentów. Jesteśmy spokojni o to, że wizyta u nas będzie dla nich czymś interesującym.

Nazwa strony: Impla Dental Clinic

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Impla Dental Clinic