• brak-logo

  Strona:Psychoterapia w Częstochowie

  Dane strony

  Miejscowość: Częstochowa Ulica i numer: Aleja Wolności 22 Województwo: Śląskie WWW: centrummandala.com

  Osoby, które na terenie województwa śląskiego poszukują profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej, zapraszamy do centrum psychoterapii Mandala, mieszczącego się w centrum Częstochowy. Mandala od 2015 roku świadczy usługi związane z leczeniem osób chorych na dep...

 • brak-logo

  Strona:Transfer24 - Szybkie internetowe przelewy do Polski

  Dane strony

  WWW: transfer24.eu

  Skorzystaj z możliwości jakie oferują nam szybkie przelewy do Polski, a tym samym przekonaj się jak w kilka minut nie tylko wysłać nasze pieniądze lecz zagwarantować sobie ich dotarcie w krótkim czasie do potencjalnego odbiorcy. Oczywiście przelewy do Polski z zagranicy to funkcj...

 • firma-logo

  Strona:PM Bike

  Dane strony

  WWW: pmbike.pl

  PM Bike to sklep, którego zakres oferty skupia się głównie na rowerach. Markowe jednoślady są dostępne w sklepie internetowym oraz w trzech sklepach stacjonarnych - w Katowicach, Zabrzu i w Rybniku.

  Producenci, z jakimi współpracuje PM Bike, to między innymi Winora, K...

Stron dodanych: 573, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Wrocław
 • Ulica i numer: Ulanowskiego 9/1A
 • Województwo: Dolnośląskie
 • WWW: www.ortoclinic.pl/medycyna-estetyczna/botox.html

Zastosowanie toksyny botulinowej w medycynie pozwoliło opracować wiele skutecznych terapii leczniczych - to lek stosowany między innymi w leczeniu wielu schorzeń mięśni czy neurologicznych. Z powodzeniem wykorzystuje ją także medycyna estetyczna, która wybiera specjalną postać tej substancji. W ten sposób powstaje botox, którego możliwości są doprawdy ogromne.
Botoks może być wykorzystany w celu zniwelowania powstających już w skórze zmian, przejawiających się jako zmarszczki. Dzięki jego zastosowaniu skóra odzyskuje wygładzony młodszy wygląd.

Nazwa strony: Botox - zabieg w Ortoclinic Wrocław

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Botox - zabieg w Ortoclinic Wrocław