• firma-logo

  Strona:Global Therapy

  Dane strony

  Miejscowość: Wrocław Ulica i numer: ul. Piławska 18 Województwo: Dolnośląskie Tel: 696 849 783 WWW: globaltherapy.pl

  Global Therapy to najlepszy gabinet fizjoterapeutyczny we Wrocławiu. Prowadzi rehabilitacje domową, dojeżdża do swoich pacjentów, co jest dużym ułatwieniem dla osób w podeszłym wieku lub po przebytych urazach. Wykonuje zabiegi fizjoterapeutyczne, masaż leczniczy oraz klasyczny, t...

Stron dodanych: 577, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Tel: 0748163700
 • WWW: torsystem.com.pl

Torsystem jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem niemieckiej marki Butzbach.
Oprócz tego, firma jest producentem najwyższej jakości rozwiązań dla przemysłu. Głównymi produktami, jakie oferuje marka, to bramy dla wszystkich gałęzi przemysłu. Przykładowe typy bram przemysłowych, to bramy szybkobieżne, rolowane, spiralne, segmentowe czy harmonijkowe.
Torsystem zapewnia również bramy specjalistyczne - przeciwpożarowe, hangarowe i wielkogabarytowe.

Poza szerokim wyborem bram, firma produkuje również rampy przeładunkowe oraz uszczelnienia mechaniczne i pneumatyczne.

Specjaliści z Torsystem zapewniają dowóz potrzebnych materiałów we wskazane miejsce i zajmują się kompleksowym montażem bram i innych.
Poza tym, firma zapewnia pełną opiekę serwisową - w razie pytań lub problemów, fachowcy są do Pańskiej dyspozycji. Serwis i konserwacja pozwalają na utrzymanie bram i innych urządzeń/ akcesoriów w dobrym stanie przez długi czas.

Firma Torsystem posiada 100% kapitał polski, co przyczyniło się do otrzymania certyfikatu Firm Rodzinnych. Marka działa na rynku polskim od niemal 20 lat. Lata współpracy przełożyły się na zdobycie odpowiednich umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu, specjaliści są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie klienta i dopasować produkty do jego wymagań i potrzeb.

Produkty jakie oferuje Torsystem, są przeznaczone dla każdej odnogi przemysłu. Jako że hale produkcyjne, magazyny i podobne miejsca wymagają najlepszego sprzętu, Torsystem jest w stanie zapewnić najlepsze i bezpieczne rozwiązania.

Nazwa strony: Torsystem

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Torsystem