• brak-logo

  Strona:Transfer24 - Szybkie internetowe przelewy do Polski

  Dane strony

  WWW: transfer24.eu

  Skorzystaj z możliwości jakie oferują nam szybkie przelewy do Polski, a tym samym przekonaj się jak w kilka minut nie tylko wysłać nasze pieniądze lecz zagwarantować sobie ich dotarcie w krótkim czasie do potencjalnego odbiorcy. Oczywiście przelewy do Polski z zagranicy to funkcj...

 • firma-logo

  Strona:PM Bike

  Dane strony

  WWW: pmbike.pl

  PM Bike to sklep, którego zakres oferty skupia się głównie na rowerach. Markowe jednoślady są dostępne w sklepie internetowym oraz w trzech sklepach stacjonarnych - w Katowicach, Zabrzu i w Rybniku.

  Producenci, z jakimi współpracuje PM Bike, to między innymi Winora, K...

 • brak-logo

  Strona:Psychoterapia w Częstochowie

  Dane strony

  Miejscowość: Częstochowa Ulica i numer: Aleja Wolności 22 Województwo: Śląskie WWW: centrummandala.com

  Osoby, które na terenie województwa śląskiego poszukują profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej, zapraszamy do centrum psychoterapii Mandala, mieszczącego się w centrum Częstochowy. Mandala od 2015 roku świadczy usługi związane z leczeniem osób chorych na dep...

Stron dodanych: 573, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Częstochowa
 • Województwo: Śląskie
 • Adres emial: splywy@motywacja.com
 • WWW: www.traperzy.com.pl

Jesteśmy organizatorem turystyki kwalifikowanej na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Oferujemy spływy kajakowe na rzekach: Warta, Pilica, Grabia, Mała Panew, Liswarta, Wiercica, Widawka. Oferujemy spływy o wyższym stopniu trudności dla osób aktywnych fizycznie a także lżejsze spływy rekreacyjne dla osób starszych i rodzin z dziećmi. Zapewniamy opiekę ratowników WOPR podczas spływu. Z nami nie będziesz się martwił o transport bagaży, transport kierowców na początek spływu, opłacone pola namiotowe. Zapewniamy pełną obsługę cateringową w formie pikniku na świeżym powietrzu. Oferujemy również ubezpieczenie NW uczestników spływu, a także wynajem pełnego wyposażenia biwakowego i turystycznego.
Oprócz spływów kajakowych oferujemy wypożyczanie i transport kajaków w przystępnej cenie.
Nasza oferta skierowana jest również do firm, szkół i uczelni, rodzin z dziećmi oraz osób indywidualnych. Organizujemy również kompleksowe imprezy integracyjne. Nasze biuro i magazyn znajdują się w Częstochowie.
Skontaktuj się z nami i ustal termin Swojego Spływu.

Nazwa strony: Traperzy - spływy kajakowe i wynajem kajaków w Częstochowie

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Traperzy - spływy kajakowe i wynajem kajaków w Częstochowie