• brak-logo

    Strona:Luksusowe wille w Hiszpanii

    Dane strony

    WWW: homemarbella.pl

    Wybrana selekcja nieruchomości w Hiszpanii z agencji Home Marbella. Biuro specjalizuje się w sprzedaży domów, apartamentów i willi o charakterze luksusowym w regionie Andaluzji. To głębokie południe Hiszpanii. Tutaj znajdziesz najbardziej wyszukane i luksusowe oferty nieruchomośc...

Stron dodanych: 577, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony

Dane adresowe:

  • WWW: enova.komako.pl

Oprogramowanie enova to nowoczesny system informatyczny klasy erp, który pozwala na jeszcze bardziej skuteczne zarzadzanie zasobami firmy. Obecna wersja tego systemu jest możliwa do wykorzystania nawet na urzadzeniach przenośnych, co pozwala osobom pracować również poza centralą firmy, w czasie wyjazdów służbowych.
KOMAKO od lat jest partnerem enova365 na polu wdrożeń systemu erp w firmach. KOMAKO specjalizuje się we współpracy z firmami budowlanymi, dla których przygotowało cały system zarządzania projektem, którego system erp enova jest jednym z elementów. Ale KOMAKO wdraża program enova365 również w organizacjach innych branż.
Zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem oprogramowania erp w celu zobaczenia możliwości i elementów systemu enova. Możliwa jest prezentacja systemu u klienta lub w siedzibie KOMAKO. Współpracujemy w firmami w całej Polsce. KOMAKO pozwala także na wdrożenia systemu ERP enova w chmurze, co pozwoli na ograniczenie kosztów początkowych firmom korzystającym z tego rozwiązania. Zapraszamy do współpracy.

Nazwa strony: System ERP

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

System ERP